مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: بانک صادرات ایران از تمامی ظرفیت‌های موجود و قانونی خود برای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری در استان خراسان‌جنوبی و کمک به اقتصاد مردم این منطقه استفاده خواهد کرد.

به گزارش بورس امروز، سیدضیاء ایمانی همزمان با هفته دولت در سفر به استان خراسان‌جنوبی ضمن بازدید از ۸ شعبه بانک، با استاندار این استان دیدار و برای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری در این استان اعلام آمادگی کرد و گفت: بانک صادرات ایران از تمامی ظرفیت‌های موجود و قانونی خود برای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری در استان خراسان جنوبی و کمک به اقتصاد مردم این منطقه استفاده خواهد کرد و برای تقویت ارایه خدمات و محصولات نوین در این استان آمادگی دارد.
سید ضیاء ایمانی در این دیدار که با حضور معاون اعتباری بانک و مدیر شعب بانک صادرات ایران در استان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران همراه بود، برای حمایت از سرمایه‌گذاری، استمرار اشتغال، پشتیبانی از تولید واحد‌های اقتصادی و تجاری راهکارهایی را مطرح و برای استفاده از ظرفیت‌های موجود بانک و بهره گرفتن از ظرفیت‌های قانونی اعلام آمادگی کرد.
استاندار خراسان‌جنوبی نیز در این نشست که با دعوت از سرمایه‌گذاران چند واحد تولیدی بزرگ استان و با هدف بررسی مسایل و مشکلات آنها برگزار شد، خواستار افزایش خدمات بانک صادرات ایران شد.
جواد قناعت در این دیدار با برشمردن ظرفیت‌ها و قابلیت‌های تجاری و بازرگانی استان خراسان‌جنوبی خواستار افزایش تعداد شعب و خدمات بانک صادرات ایران در مرزهای این استان شد و گفت: خراسان‌جنوبی دارای چهار مرز برای ورود و خروج کالا است و از ظرفیت تجاری فراوانی برخوردار است.
وی با قدردانی از زحمات و خدمات بانک صادرات ایران در خراسان‌جنوبی و حمایت از واحدهای اقتصادی، ضرورت حمایت بیشتر از سرمایه‌گذاران در این استان را مورد تاکید قرار داد.
سیدضیاء ایمانی در این سفر همچنین ضمن بازدید از ۸ شعبه بانک در بیرجند و اقصی نقاط مرزی استان خراسان جنوبی و دیدار با کارکنان بانک، در جریان فعالیت‌ها و خدمات آنها قرار گرفت و دستورات لازم برای استفاده از تمامی ظرفیت‌های بانک به ویژه محصولات و خدمات نوین بانک برای خدمت به مردم و واحد‌های اقتصادی این استان را صادر کرد.

  • منبع خبر : بانک صادرات ایران