مدیران خودرو به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی خودروسازی در بازار ایران همواره در تلاش بوده تا ارتباط نزدیک و مثبت با مشتریان خود برقرار نماید کند. باشگاه مشتریان فونیکس (Fownix) که یک برند لوکس متعلق به مدیران خودرو می باشد، اخیرا یک «مسابقه گلف» منحصر به فرد برای دارندگان Tiggo8Pro برگزار کرده است.

به گزارش بورس امروز، مدیران خودرو به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی خودروسازی در بازار ایران همواره در تلاش بوده تا ارتباط نزدیک و مثبت با مشتریان خود برقرار نماید کند. باشگاه مشتریان فونیکس (Fownix) که یک برند لوکس متعلق به مدیران خودرو می باشد، اخیرا یک «مسابقه گلف» منحصر به فرد برای دارندگان Tiggo8Pro برگزار کرده است.

مراسمی که در دو بخش صبح و ظهر روز پنجشنبه 15 6 مرداد 1401 برگزار شد. در قسمت بخش اول که در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، مشتریان از ساعت 9 صبح وارد محوطه شدند و به گرمی مورد استقبال مدیران ارشد ایرانی و چینی مجموعه قرار گرفتند. سپس مشتریان بر اساس خانواده و تیم گروه بندی شدند و رقابت به طور رسمی آغاز شد.
پس از پایان مسابقه شاهد یک کارناوال در خیابان های تهران بودیم، کارناوالی که از مبدأ مجموعه انقلاب تا مقصد رستوران شاندیز جردن برگزار شد، که در آن ده ها TIGGO8Pro زیبایی این شاسی بلند لوکس را در خیابان های تهران به نمایش گذاشتند.
در مراسم اهدای جوایز، آقای جک لی، مدیر عاملکل شرکت مدیران خودرو، ابتدا از اعتماد و حمایت مشتریان از برند فونیکس (FOWNIX) تشکر کرد و شخصاً جایزه را به برندگان مسابقات اهدا کرد. از نظر بسیاری از مشتریان، این مراسم، مراسم شاد و مفرح بود که نشان داد مالکان این خودرو از انتخاب Tiggo8Proبسیار خوشحال هستنبودند.
Tiggo8proبه عنوان پیشرفته ترین SUV لوکس مونتاژی در بازار ایران، دارای چندین سیستم کمک راننده پیشرفته از جمله جمله AEB، ACC و BSD است. با توجه به عملکرد فوق العاده Tiggo8pro در مقایسه با خودروهایی همچون سانتافه، تویوتا RAV4 و سایر خودرو های کره ای و ژاپنی در بازار ایران، به همراه شبکه خدمات پس از فروش گسترده وعلاوه بر این، Tiggo8Pro همچنین دارای خدمات گارانتی 200000 کیلومتری به مدت هفت ساله (یا 200000 کیلومتر) اسو 10 سرویس دوره ای رایگان برای این خودرو، به همراه توسعه خدمات باشگاه مشتریان شرکت مدیران خودرو شاهد گسترش بازار این خودروی لوکس خواهیم بود.ت. Tiggo8Pro از عملکرد SANTAFE، RAV4 و مدل‌های Otheotherapanese و کره‌ای پیشی می‌گیرد و با گسترش تدریجی Fanclub، صاحبان Tiggo8Pro از خدمات منحصر به فرد و متمایز در بازار برخوردار خواهند شد.
طیدر سال گذشته و سال جاریامسال هدف اصلی باشگاه مشتریان مدیران خودرو جلب رضایت حداکثری مشتریان بوده است. در آینده طبق برنامه ریزی استراتژیک و کلان شرکت، باشگاه مشتریان رویدادهای بیشتری را در شهرهای بزرگ سراسر کشور برگزار خواهد کرد تا روابط مستقیم خود را با مشتریان گسترش دهد. آنها می خواهند این فعالیت ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت مدیران خودرو