رادیو اینترنتی عصر پرداخت در یکصد و چهارمین میزگرد زنده خود که در اپلیکیشن CASTBOX در کانال این رسانه با نام ASREPARDAKHT در ویژه برنامه اقتصاد مدرن برگزار خواهد شد، به موضوعات مهم این باشگاه مشتریان بانک ها و مشکلات آنها می پردازد.

به گزارش بورس امروز، در این برنامه که با حضور آقایان امین رضا ریاضتی مدیرعامل شرکت آرمان وفاداری آریا آوای بانک ایران زمین، بهزاد عمرانی مدیرعامل شرکت بازرگانی چابک تجارت آسیا، راهبر باشگاه مشتریان بانک تجارت و علیرضا بیجار قائم مقام مدیرعامل شرکت شقایق بانک ملت برگزار می شود تلاش خواهد شد، مهمترین چالش های پیش روی وضعیت حال و آینده مشتریان بانکی و نحوه رفتار بانک ها در حفظ و نگهداشت آنها مورد ارزیابی و موشکافی قرار گیرد.

در این میزگرد آنلاین موضوعات مهمی همچون، ارتباط “باشگاه مشتریان” با “وفاداری مشتریان”، اقدامات بانک های خارجی در این حوزه، رویکرد نسل های جدید در باشگاه داری و بسیاری دیگر از موضوعات مهم این حوزه پرداخته خواهد شد.

این برنامه جمعه 3 تیرماه با حمایت شرکت به پرداخت ملت راس ساعت 20 برگزار خواهد شد، ما از شما دعوت می کنیم برای تبادل نظر در این برنامه که به صورت دو سویه برگزار می شود ما را همراهی کنید.

گفتنی است به منظور پیوستن به رادیو اینترنتی عصرپرداخت می‌توانید از طریق این لینک https://zil.ink/Asrepardakht_live اقدام کنید.
لازم به توضیح است، این برنامه جمعه راس ساعت 20 به صورت زنده قابل مشاهده است.

همچنین می توانید با نصب اپلیکیشن کست باکس که منبع بزرگی از محتوای فارسی در قالب پادکست در آن موجود است با عضو شدن در کانال عصرپرداخت به محض شروع برنامه نوتفیکیشن برنامه را دریافت و وارد اتاق میزگرد شوید.

  • منبع خبر : بانک ایران زمین