دامنه فعالیت های تپسی در 20 شهر جدید در پی افزایش سرمایه گسترش می یابد.

به گزارش بورس امروز، مدیرعامل شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی) با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در امیدنامه و برنامه های عملیاتی شرکت در سال جاری، افزایش سرمایه از محل عرضه اولیه سهام را منجر به تامین مالی مورد نیاز جهت توسعه جغرافیایی به حدود 20 شهر جدید و افزایش عمق بازار شهرهای موجود عنوان کرده است.

بر این اساس وی پیش بینی کرده است که گسترش جغرافیایی و افزایش عمق بازار منشا بخش عمده ای از پیش بینی در آمد سال جاری خواهد بود.
میلاد منشی پور در ادامه نامه خود به واشقانی فراهانی رییس اداره نظارت بر ناشران گروه مالی و خدماتی عنوان کرده است: کسب و کار تاکسی آنلاین به طور معمول در نیمه دوم سال و همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، با رشد درآمدی بیشتری نسبت به 6 ماهه اول مواجه است.

وی به صورت تاریخی، درآمد فروردین ماه را به دلیل تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان، همواره کمترین مزیان در مقایسه با سایر ماه های سال ذکر کرده است.
وی ادامه داده است: در آمد نیمه دوم سال 1400، 48 درصد بیشتر ازنیمه اول و در سال های 1398 و 1397 ( دوسال پیش از پاندومی کرونا) نیز درآمد نیمه دوم سال به طور میانگین 23 و 51 درصد بیشتر از 6 ماهه اول بوده است.
مدیرعامل شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس تصریح کرده است: این شرکت سرمایه گذاری های اولیه جهت نیل به اهداف برنامه توسعه خود را از محل منابع داخلی آغاز کرده است. دسترسی به درآمد پیش بینی شده سال 1401 با ضریب اطمینان بسیار بالایی امکان پذیر خواهد بود.

  • منبع خبر : کدال