مدیرعامل موسسه فرهنگی آموزشی راهبران فردا از رونمایی از اولین نرم‌افزار تعاملی برای آموزش رمز ارز خبر داد و گفت: در این نرم‌افزار ما به کاربران آموزش می‌دهیم که چگونه سرمایه خود را افزایش دهند.

به گزارش بورس امروز، مجتبی قدیریان‌، مدیرعامل موسسه فرهنگی آموزشی راهبران فردا با اشاره به اهمیت یادگیری مهارتهای پول‌ساز، اظهار داشت: افراد برای کسب درآمد باید نگرش خود را تغییر دهند. در زمینه‌های مختلف امکان پولسازی وجود دارد.بر همین اساس، ما سعی کردیم مهارت‌هایی که می‌توان در عصر امروز پول‌ساز باشند، بررسی و شناسایی کردیم و روش‌های کسب و کارهای این حوزه را آموزش می‌دهیم.

وی با بیان اینکه وقتی صنعت و‌فناوری جدیدی می‌آید دست سودجویان باز می‌شود، افزود: در اینجا نقش آموزش پررنگ می‌شود و اگر آموزش را تقویت کنیم، می‌توانیم این مشکلات را به حداقل برسانیم.

قدیریان با اشاره به اینکه افزایش درآمد نیاز به مهارت و آموزش دارد، گفت: هوش سرمایه‌گذاری بسیار اهمیت دارد. برای این منظور نرم افزار تریداپ را راه‌اندازی کردیم. در این اپلیکشن امکان تعریف سبد خرید وجود دارد و می‌توان قیمت خرید و فروش و همچنین سود و زیان را در لحظه قابل مشاهده کرد.

وی با بیان اینکه کانال VIP نیز در این وب اپ پیش‌بینی شده و افرادی که هنوز توانمندی در زمینه رمز ارز ندارند می‌توانند از راهنمایی اساتید استفاده کنند، افزود: در این اپلیکیشن علاوه بر دراختیار قرار گرفتن کیف پولی در اختیار افراد، امکان مشاوره و تحلیل بازار به صورت اتوماتیک وجود دارد. علاوه بر این، امکان تماس تلفنی با پشتیبانی هم از دیگر امکانات این اپلیکیشن است؛ به طوری که اگر ارز خوبی در بازار وجود داشته باشد، تحلیلگران بازار را ارزیابی کرده و کاربران را راهنمایی می‌کنند تا کمترین ریسک را تجربه کنند.

قدیریان از امکان انجام مشاوره‌های تلفنی و آنلاین در ترید اپ خبر داد و گفت: در این برنامه اشتراک رایگان برای افراد داریم و تیکت پشتیبانی وجود دارد. علاوه بر این، پس از عضویت در برنامه، افراد می‌توانند کاربر مهمان بوده و از این امکانات استفاده کنند.

وی با بیان اینکه در قسمت اشتراک رایگان اپلیکیشن خدماتی ارائه می‌دهیم که جلوی ضرر افراد را بگیریم، تصریح کرد: یکی دیگر از وجه تمایزهای ما با سایر نرم‌افزارهای مشابه، اتصال کیف پول به مشاورهای ما و پشتیبانی به افراد است. برخی از نرم‌افزارهاذی خارجی، مشابه ایرانی ندارد و‌باید برای استفاده از هر کدام باید هزینه اشتراک سالانه ۵۰ تا ۲۰۰ میلیون برداخت شود که ما در تریداپ برخی از این نرم‌افزارهای خارجی را مورد بررسی قرار داده و حتی روند بازار را مبتنی بر آنها تحلیل می‌کنیم.

قدیریان ادامه داد: رباتی در اپلیکیشن ما طراحی شده که تحلیل‌ها را بررسی می‌کند. همچنین در این نرم‌افزار بزخی می‌توانند سیگنال دهند و به عنوان تریدر فعالیت داشته باشند. البته سیگنال‌های این افراد پس از بررسی و تحلیل قابل مشاهده خواهد بود.

وی با بیان اینکه بعد از تعریف پرتفوی، کارشناسان ما سبد را تحلیل می‌کنند و در زمان مناسب سیگنال خرید و فروش می‌دهند، تصریح کرد: با این اقدام هم از سود بهره می‌برند و هم از ضرر آنها جلوگیری می‌شود.

وی از برپایی سمینار ردپای پول

خبر داد و گفت: در این سمینار که چهارشنبه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود، علاوه بر رونمایی از اپلیکیشن تریداپ، به لزوم آموزش در زمینه بهبود کسب و کار اشاره خواهد شد. همچنین در این زمینه دوره‌هایی را برگزار می‌کنیم که برنامه تریداپ به عنوان پشتوانه آموزش‌ها فعال می‌شود تا افراد بتوانند درآمدزایی کنند.
قدیریان با بیان اینکه هیچ وقت بانک مرکزی اعلام نکرده که خرید ‌‌فروش ارز دیجیتال ممنوع است، تصریح کرد: خرید و فروش با ارز دیجیتال غیرقانونی است. ما صرافی‌هایی داریم که درگاه پرداخت دارند. ما باید در قانون‌گذاری سریع‌تر از سودجویان عمل کنیم تا دست افراد سودجو را قطع کنیم.

قدیریان همچنین با بیان اینکه ما به کاربران اطمینان می‌دهیم‌که از سرمایه‌شان حفاظت کنیم، گفت: ما کار آموزشی انجام می‌دهیم و سرمایه دست خودشان است و در اختیار ما نیست. اختیار برداشت نیز وجود ندارد و فقط وضعیت سرمایه‌گذاری آنها را مدیریت می‌کنیم. با این اقدام، تعهد اول این است که جلوی سودجویی و‌کلاهبرداری گرفته شود و‌ در مرحله دوم می‌توانیم سرمایه کاربران را افزایش دهیم.