نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر رفع نواقص موجود در اجرای طرح هدفمندی، خواستار نظارت بیشتر بر بازار کالاهای اساسی شد.

به گزارش بورس امروز، محمد خدابخشی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: ماشین آلات راهداری الیگودرز علیرغم سپری شدن ماه سوم فصل عمرانی هنوز اورهال نشده است.

نایب رئیس اول کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص حوزه انتخابیه اش بیان کرد: قول های داده شده درباره اجرای طرح‌های آبخیزداری شهرستان الیگودرز اجرایی نشده است. همچنین جاده حرم به حرم علیرغم داشتن مجوز ماده 23 و ردیف ملی در بودجه سنواتی با کارشکنی منابع طبیعی مواجه شده که از دیوان محاسبات می خواهم برای تحقق اهداف قانونگذار و جلوگیری از ترک فعل به این مساله ورود کند.

وی خطاب به رئیس جمهور، یادآور شد: نواقص موجود در اجرای طرح هدفمندی که موجب نارضایتی مردم شده باید برطرف شود و نظارت بیشتری بر بازار کالاهای اساسی صورت گیرد. همچنین سامانه وزارت رفاه امکان بارگذاری مدارک و مستندات معترضین به اجرای طرح را ندارد و این سامانه باید سریع‌تر به روزرسانی شود.

خدابخشی در ادامه از وزیر آموزش و پرورش نیز خواست تا طرح رتبه بندی معلمان را سریع تر اجرایی کند.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس در پایان تذاکرات خود خطاب به رئیس بنیاد شهید و وزیر آموزش و پرورش خواستار تسریع در اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان لرستان شد.