کارگزاری مدبر آسیا با اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، زیرساخت تسویه آنی وجوه مشتریان خود را عملیاتی نمود.

به گزارش بورس امروز، زیرساخت تسویه آنی رابین پی، به مجموعه های فعال در بازار سرمایه، امکان تسویه و واریز وجه به حساب مشتریان را بدون محدودیت های زمانی شبکه بانکی، در تمامی بانک های فعال کشور، در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی ۳۶۵ روز سال، فراهم ساخته است.

کارگزاری مدبر آسیا در راستای توسعه هوشمندانه خدمات و سرویس های خود به فعالان بازار سرمایه از ابتدای سال 1400 و مطابق با هماهنگی های صورت گرفته با سازمان بورس و اوراق بهادار، اقدام به توسعه زیرساخت های فنی و کسب و کاری جدید در حوزه بانکی و پولی نموده است. از این رو و پس از طی فرآیند توسعه و اخذ مجوز بهره برداری از سامانه تسویه آنی وجوه، از ابتدای دی ماه سال جاری اقدام به بهره برداری از این سامانه نموده و در حال حضر بخش زیادی از فرآیند پرداخت وجوه مشتریان در این کارگزاری از این طریق صورت می پذیرد.

با عملیاتی شدن این زیرساخت کارگزاری مدبر آسیا امکان دریافت برخط و آنی مانده حساب را برای تمامی مشتریان خود فراهم ساخته است. راه اندازی این زیرساخت تغییری در روند فعلی درخواست وجه در سامانه معاملات برخط کارگزاری مدبر آسیا ایجاد نمی کند و کاربران مطابق با روال سابق و پس از ثبت درخواست وجه در سامانه، بصورت آنی و بدون وابستگی به محدودیت های زمانی و روال های بانکی، وجه مورد نظر را در حساب بانک خود دریافت می نمایند.

از آنجایی که زیرساخت تسویه آنی رابین پی از طریق شبکه پرداخت یاری خود فرآیند تسویه وجوه درخواستی مشتریان را مدیریت و اجرا می نماید، از این رو محدودیت های شبکه بانکی برای روزهای کاری و روزهای تعطیل وجود نداشته و امکان تسویه وجود مشتریان در تمامی 24 ساعت شبانه روز و تمامی 365 روز سال و همچنین در تمامی بانک های فعال کشور، برای کارگزاری مدبر آسیا فراهم گردیده است.

در حال حاضر پرداخت وجوه به مشتریان در کاگزاری مدبر آسیا در بیش از 10 بانک فعال و بزرگ کشور بصورت آنی و برخط صورت گرفته و مشتریان می توانند در زمان درخواست وجه، هر کدام از حساب های بانکی مد نظر خود را انتخاب و وجه را بصورت آنی دریافت نمایند.

زیرساخت تسویه آنی وجوه رابین پی، اولین سرویس پرداخت یاری تسویه آنی در بازار سرمایه می باشد که از طریق شرکت ایده های هوشمند رابین به عنوان یکی از زیرمجموعه های فعال در گروه مالی مدبر آسیا، ارائه گردیده است.

برای عضویت و بهره مندی از خدمات تسویه آنی هم اکنون در در کارگزاری مدبر آسیا ثبت‌نام کنید.