نوید اختری زاده – تحلیل گر بازار سرمایه | با بررسی نمودار روزانه سهم اقتصادی نگين گردشگری ايرانيان در تایم فریم روزانه مشاهده می‌شود که روند حرکتی قیمت طی 5 ماه اخیر درون یک ساختار تراکمی در حال نوسان بوده و شاهد رفتاری ریتمیک بین سقف و کف های این ساختار هستیم. به نظر می‌رسد قیمت […]

نوید اختری زاده – تحلیل گر بازار سرمایه | با بررسی نمودار روزانه سهم اقتصادی نگين گردشگری ايرانيان در تایم فریم روزانه مشاهده می‌شود که روند حرکتی قیمت طی 5 ماه اخیر درون یک ساختار تراکمی در حال نوسان بوده و شاهد رفتاری ریتمیک بین سقف و کف های این ساختار هستیم. به نظر می‌رسد قیمت طی روزهای آتی کاهشی را تا محدوده خط حمایتی خود و سطح قیمتی 2750 تومان تجربه نماید و با واکنش مثبتی از سوی سرمایه‌گذاران می‌تواند مجدداً تا سقف این ساختار تراکمی رشد نماید.

پی نوشت: نماد گنگین در برج تیر سال جاری به بورس ورود کرده و در بازار پایه زرد فرابورس پذیرش شده است و در حدود 98 روز معاملاتی را ثبت نموده که برای یک تحلیل تکنیکال جامع کافی نمی باشد. حداقل دیتای مورد نیاز برای یک تحلیل تکنیکی جامع و کامل 140 روز معاملاتی می‌باشد.