مدیر فروش داخلی شرکت فولاد مبارکه در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی و ریخته‌گری (ایران‌متافو) با بیان این که نمایشگاه متافو امسال بهتر و پررنگ‌تر از سال‌های گذشته در حال برگزاری است، اظهار کرد: خوشبختانه گروه فولاد مبارکه هم به صورت منسجم‌تری در این نمایشگاه حضور پیدا کرده و پذیرای مشتریان و تأمین‌کنندگان خود است.

به گزارش بورس امروز به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه، محمد تاجمیر ریاحی با بیان این که فولاد مبارکه طی یک سال اخیر افتخارات جدیدی را به دست آورده است، افزود: از تولید تختال‌های API X۸۰ که اخیراً با موفقیت نورد شده تا تولید گریدهای خودرویی جدید امیدواریم بتوانیم این محصولات را به تولید انبوه برسانیم.

مدیر فروش داخلی شرکت فولاد مبارکه  با تأکید بر ضرورت تأمین پایدار مواد اولیه صنایع کشور توسط فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: با توجه به طرح‌های دولت سیزدهم، عرضه تلفیقی و تأمین پایدار مواد اولیه صنایع کشور آغاز شده که در این راستا، ابتدای ماه جاری محصولات فولاد مبارکه در بورس کشور عرضه و مورد استقبال متقاضیان واقع شده است.

وی در پایان اذعان داشت: امیدواریم بتوانیم در ماه‌های آینده هم این روند را ادامه بدهیم تا مواد اولیه صنایع مختلف کشور به صورت پایدار تأمین شود و بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.