شرکت مبین وان کیش در راستای توجه به نیازهای جامعه در زمان پاندمی کرونا مبنی بر آموزش و جلسات غیرحضوری اقدام به سرمایه‌گذاری و توسعه‌ی پلتفرم سامانه‌ی وبینار و آموزش مجازی با برند «مکتب لایو» نموده است.

به گزارش بورس امروز، ما همواره تلاش نموده‌ایم تا با ارایه‌ی خدمات نوآورانه‌ی گوناگون به پیشرفت زیست‌بوم فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور کمک کرده و دنیایی بهتر را برای ایرانیان خلق کند. در همین راستا و به منظور ارایه‌ی خدمات بهینه در زمینه‌ی سرویس‌های آموزش مجازی و وب‌کنفرانس؛ مبین وان با اتکا بر دانش، مهارت و استفاده از پلتفرم‌های قدرتمند بین‌المللی توانسته است بستری مناسب و استاندارد را برای شرکت‌ها، سازمان‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها و نیز اساتید محترم کشور در قالب پلتفرم سامانه‌ی آموزشی مکتب لایو فراهم آورد.

بر اساس این گزارش، از امکانات این سامانه می‌توان به ترافیک نیم‌بها، رابط کاربری و استفاده‌ی آسان بدون نیاز به اپلیکیشن، امکان پخش زنده‌ی جلسات برای عموم به صورت کاربر میهمان و تبادل کامنت، امکان چندین ویدیو همزمان به صورت fullHD، مدیریت جامع کاربران، سرعت و امنیت بالا، پشتیبانی 24 ساعته و نیز امکان بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از خدمات اشاره کرد.

لازم به ذکر است، در سامانه‌ی مکتب لایو تمامی جلسات با هر مدت زمانی قابلیت ضبط با بالاترین کیفیت و در تمام زمان برگزاری نشست وبینار را داشته و امکان دانلود نیز پس از جلسه به راحتی امکان پذیر است. همچنین جلسات ضبط شده به منظور استفاده‌ی متقاضیان برای مدت دو هفته بر روی سرورها باقی می‌ماند.