رای سرمایه‌گذاران بازار بورس، انتخاب یک کارگزار معتبر اهمیت زیادی دارد. افرادی که به صورت مستقیم در بازار بورس به فعالیت می‌پردازند، با استفاده از خدمات آموزشی و امکانات نرم‌افزارهای معاملاتی ارائه شده توسط کارگزار، می‌توانند سطح معاملات خود را ارتقا دهند. برای افرادی که روش غیرمستقیم سرمایه‌گذاری در بورس را انتخاب کرده‌اند، وجود سبدگردان معتبر یا تنوعی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری که توسط شرکت مدیریت دارایی ارائه می‌شود، اهمیت ویژه‌ای دارد.

به گزارش بورس امروز، برای سرمایه‌گذاران بازار بورس، انتخاب یک کارگزار معتبر اهمیت زیادی دارد. افرادی که به صورت مستقیم در بازار بورس به فعالیت می‌پردازند، با استفاده از خدمات آموزشی و امکانات نرم‌افزارهای معاملاتی ارائه شده توسط کارگزار، می‌توانند سطح معاملات خود را ارتقا دهند. برای افرادی که روش غیرمستقیم سرمایه‌گذاری در بورس را انتخاب کرده‌اند، وجود سبدگردان معتبر یا تنوعی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری که توسط شرکت مدیریت دارایی ارائه می‌شود، اهمیت ویژه‌ای دارد. در ادامه به بررسی امکانات و خدمات کارگزاری آگاه، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین کارگزاران کشور با سابقه فعالیت ۱۶ ساله در بازار سرمایه‌ خواهیم پرداخت.

ثبت نام و معامله در بورس: کارگزاری آگاه این امکان را به شما می‌دهد تا به یک بار مراجعه به سایت ثبت‌نامی، به صورت هم‌زمان و کاملا رایگان، کد بورسی و کد معاملاتی خود را دریافت کنید. همچنین سامانه معاملاتی آنلاین آگاه و نرم‌افزار موبایل آساتریدر (در دو نسخه اندروید و ios) با امکانات ویژه‌ای مانند: اعلان زمان خرید عرضه اولیه و ثبت سفارش آفلاین مجزا برای عرضه اولیه، نمایش عملکرد سبد سهام، دسترسی به نمودارها و ابزارهای تکنیکال، در اختیار معامله‌گران بازار سرمایه قرار گرفته است.
آموزش و مشاوره: کارگزاری آگاه دوره‌های آموزش بورس را در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به صورت مجازی و حضوری در تمام شهرهای کشور برگزار می‌کند. همچنین سایت هم‌فکران (آوای آگاه) برای ارتباط کاربران با یکدیگر و ارائه خدمات مشاوره‌‌ای و تحلیلی از سال ۱۳۸۹ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان زیرمجموعه آگاه به فعالیت می‌پردازد.

اپلیکیشن فست بورس: این اپلیکیشن یکی دیگر از خدمات کارگزاری آگاه برای تعامل و تبادل اطلاعات میان کاربران و رصد لحظه‌ای بازار سرمایه است که با امکانات گسترده‌ای در این زمینه در اختیار افراد قرار دارد.

بآشگاه مشتریان: همه افراد پس از دریافت کد معاملاتی از کارگزاری آگاه، می‌توانند از خدمات بآشگاه مشتریان آگاه مثل وام قرض‌الحسنه، بسته‌های اعتبار معاملاتی، بسته‌های مشاوره‌ای و تحلیلی و آموزشی، تخفیف روی کارمزد معاملات و… استفاده کنند. همچنین آموزش‌های رایگان بورسی در قالب مقالات، ویدئو و پادکست در بخش بلاگ بآشگاه مشتریان آگاه ارائه می‌شود.
گروه مدیریت دارایی آگاه: یکی از قدیمی‌ترین بخش‌های این کارگزاری، گروه مدیریت دارایی آگاه است که با نام شرکت سبدگردان آگاه شناخته می‌شود. خدمان مدیریت دارایی آگاه در دو بخش: سبدگردانی اختصاصی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری ارائه می‌شود.
گروه سبدگردان آگاه، مجموعه‌ای متشکل از کارشناسان خبره بازار بورس است که برای هر فرد به صورت مجزا و با در نظر گرفتن میزان دارایی، ریسک‌پذیری، بازده مورد انتظار و… سبد از سهام تشکیل می‌دهد و سرمایه‌گذار از سود بازار منتفع خواهد شد.

همچنین مدیریت دارایی آگاه، تنوعی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام (مثل زمرد، مشترک آگاه و هستی‌بخش آگاه)، مختلط (مثل یکم نیکوکاری) و درآمد ثابت (مثل همای، یاقوت) را ارائه داده است که همه افراد با توجه به اولویت‌های خود و بدون نیاز به دانش بورسی و صرف وقت، تنها از طریق خرید واحدهای صندوق می‌توانند از سود بازار بورس منتفع شوند.
پشتیبانی و شعب: بیشترین تلاش این کارگزاری تاکنون جلب رضایت کاربران بوده است. افتتاح بیش از ۱۱۰ شعبه در سراسر کشور و فراهم کردن پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق تماس تلفنی، تیکت و ایمیل، نمونه این خدمات هستند.
کارگزاری آگاه افتخارات زیادی مانند قرارگیری در لیست سه کارگزار برتر و کسب رتبه الف در میان ۱۰۸ کارگزاری را در کارنامه‌اش دارد اما اکنون در آستانه ۱۶ سالگی، بزرگترین دستاورد خود را اعتماد و حمایت کاربران می‌داند. برای آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات آگاه، کلیک کنید.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی کارگزاری آگاه