شرکت مدیران خودرو  بنا دارد تا لوکس ترین محصول خود به نام تیگو8  پرو را به زودی به بازار عرضه کند ، مدل پرو تیگو8 که با ظاهری به روز و امکانات سطح بالا عرضه شده توانسته است در بازارهای مختلف جهانی چون روسیه و برزیل به موفقیتهای بزرگ دست یابد.

به گزارش بورس امروز، نکته مهم که توجه بسیاری را به خود جلب کرده نمای لوکس و مدرن داخلی آن میباشد که موجب شگفتی بسیار گردید ، داشبوردی با مونیتور بزرک و لمسی ، سبکی که برای نخستین بار مرسدس بنز باب کرد و اتفاقا طرفداران بسیاری را نیز پیدا کرد.

با ورود به داخل تیگو8 پرو و مشاهده داشبورد آن با نمایی کاملا متفاوت از خودروهای موجود بازار مواجه می شوید. یک داشبورد کاملا مدرن با دو صفحه نمایش 12.3 اینچی مربوط به صفحه ابزار و کنترل است که مجموعا 24.6 اینچ خواهد بود و در نوع خود بی نظیر است. در مجموع  دارای نمایش دو تکه شناور است که ترکیبی از داشبورد دیجیتال و صفحه چند رسانه ایی است.

تیگو 8 پرو مجهز به 3 صفحه همراه با 2 صفخه 12.3 اینچی و یک صفحه لمسی 8 اینچی است که می تواند کلیه تنظیمات را انجام دهد. همچنین این خودرو مجهز به ردیف دوم کنترل مستقل برای تنظیمات ویژه سرنشینان عقب می‌باشد.

نمای داخل تیگو8 پرو کاملا لوکس و آینده نگرانه است که مفاهیم کاملا جدید طراحی بر مبنای تکنولوژی را نشان می‌دهد  و می‌تواند به عنوان یکی از مزیت های خاص این شاسی بلند لوکس به حساب آید. کنسول لوکس و طرح فوق العاده جذاب اهرم دسته دنده به شما حس و حالی کاملا لوکس و مدرن را می‌دهد .

تیگو8 پرو محصولی کاملا به روز است که با مجموعه ایی از امکانات رفاهی و ایمنی روز عرضه خواهد شد و کاملا حس یک شاسی بلند لوکس را به مشتریان خود خواهد داد. نمای داخل این شاسی بلند جذاب از آخرین متدهای روز چون محصولات مرسدس بنز پیروی می‌کند و قطعا در بازار ایران می‌تواند بسیار جذاب باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی مدیران خودرو