مدیرعامل شرکت بیمه البرز از انعقاد قرارداد این شرکت بیمه ای با کانون انجمن های  صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت های حمل و نقل داخلی کالای کشور خبر داد و به تشریح آن پرداخت.

به گزارش کدال بورس امروز، محسن پورکیانی با اعلام این خبر توضیح داد: شرکت بیمه البرز، قرارداد بیمه ای به ارزش 3 میلیون و 311 هزار و 840 ریال در دو رشته بیمه درمان تکمیلی، بیمه عمر و حوادث گروهی با کانون انجمن های  صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت های حمل و نقل داخلی کالای کشور منعقد کرد.

وی افزود: نحوه تسویه این قرارداد هر سه ماه یکبار و در طول سال انجام می شود.

مدیرعامل شرکت بیمه البرز درباره زمان آغاز تعهدات بیمه گر گفت: توافقات اولیه و تنظیم صورت جلسه های لازم برای شروع فراینداجرایی این قرارداد انجام شده است و تعهدات بیمه گر از 15 مردادماه سال جاری شروع شد.

پورکیانی یادآوری کرد: حق بیمه قراردادهای بیمه ای متعاقبا دریافت و فهرست اسامی بیمه شدگان و ثبت آن در سیستم جامع بیمه گری شرکت در دفاتر مالی ثبت می شود.

وی در پایان با بیان اینکه ریسک این قرارداد مطلوب است، گفت: با توجه به نوع تعهدات قرارداد بیمه درمان، سوابق خسارتی بیمه گذار، پیوسته بودن پوشش برای بیمه شدگان در طول چند سال گذشته، تعداد قابل بیمه شدگان که حدود یک میلیون و 100 هزار نفر درمان و 400 هزار نفر عمر و حوادث هستند، میزان ریسک این قرارداد عادی مطلوب است و شرکت نسبت به واگذاری اتکایی اجباری نزد بیمه مرکزی ج.ا.ا اقدام خواهد کرد.

  • منبع خبر : کدال