سرپرست مدیریت عملیات عرضه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از روزهای عرضه در هفته منتهی به ۶ مرداد ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش بورس امروز، در این اطلاعیه آمده است: با عنایت به اطلاعیه دولت مبنی بر تعطیلی استان های تهران و البرز از روز سه شنبه ۲۹ تیر ماه تا یکشنبه ۳ مرداد ماه عرضه محصولات در هفته آتی (روز دوشنبه ۴ مرداد ماه تا چهارشنبه ۶ مرداد ماه) بدین شرح است:

براساس این اطلاعیه، عرضه های تایید شده برای روز سه شنبه ۲۹ تیر ماه شامل عرضه های صادراتی، لوب کات سبک و عرضه های پلیمری و شیمیایی و Off گریدهای آنها به روز دوشنبه ۴ مرداد ماه انتقال یافته و معامله خواهد شد.
در روز سه شنبه ۵ مرداد ماه و در گروه محصولات پتروشیمی محصولات پروپیلن و پلی وینیل کلراید و Off گریدهای آنها عرضه و همینطور در گروه فرآورده های نفتی، روغن پایه SOC۴ و محصولات گروه اسلاک واکس عرضه می شوند. در این روز همچنین در حوزه صنعتی ورق فولاد شرکت فولاد مبارکه، شمش بلوم و تختال، شمش خالص و بیلت آلومینیوم، مس کاتد، سنگ آهن، کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی، شمش روی و شمش سرب عرضه می شوند.

در آخرین روز هفته آینده (چهارشنبه ۶ مرداد ماه) نیز در حوزه پتروشیمی محصولات غیر بهین یابی، پلی وینیل کلراید پتروشیمی آبادان و در حوزه صنعتی مقاطع طولی شامل میلگرد،تیرآهن، نبشی و ناودانی، ورق سایرشرکت ها، سیمان، شمش آلیاژی و مفتول آلومینیوم، مس کاتد سایر شرکت ها و مس مفتول عرضه می شود.در حوزه فرآورده های نفتی نیز سایر محصولات گروه روغن عرضه خواهد شد.

  • منبع خبر : کالا خبر