ام وی ام ایکس 22 را باید از آن خودروهایی نامید که در بازار ایران مورد توجه اقشار و سلیقه های مختلف واقع گردیده است ، علی الخصوص در میان بانوان و جوانان بسیار محبوب است .

به گزارش بورس امروز، بیش از 4 سال از عرضه ایکس 22 به بازار ایران میگذرد ، مینی کراس جذاب و زیبایی که توانست دل بسیاری از خریداران را به دست آورد و طراحی زیبا و امکانات مناسب آن دلیل اصلی بود .در طول مدت این 4 سال مدیران خودرو توانست نزدیک به 50 هزار دستگاه از مدل ایکس 22 را در بازار ایران به فروش برساند.

حال مدیران خودرو میخواهد تا بر جذابیت ایکس 22 بیافزاد و مدل به روز آنرا تحت نام ایکس 22 پرو به بازار عرضه نماید که همزمان نیز در بازارهای بین المللی عرضه شده است و به زودی راهی بازار ایران خواهد شد ، نکته جالب این است که ایکس 22 در کلیه بازارها مورد استقبال قرار گرفته و جزو محصولات پر فروش شرکت سازنده است.

اولین تغییر ایکس 22 پرو به نمای جلو باز می شود، چراغ های نازک و جلوپنجره سبک جدید طراحی این برند که در سایر محصولات چون تیگو7 پرو ، تیگو4 پرو و…. میتوان دید . سبک چراغهای جلو مشابه هیندای سانتافه نسل جدید میباشد که بسیار شیک و ظریف است.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت مدیران خودرو