شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از سهامداران خود برای حضور در مجمع عمومی سالانه دعوت کرد.

به گزارش کدال بورس امروز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از سهامداران خود برای حضور در مجمع عمومی سالانه دعوت کرد. این مجمع قرار است در روز شنبه ۱۲ تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار شود. محل برگزاری در تهران، مجموعه فرهنگی ورزشی وزارت کار و امور اجتماعی، سالن تلاش برگزار شود.

در این مجمع پس از استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی صورت‌های مالی به تصویب خواهد رسید. در ادامه نیز حسابرس و بازرس قانونی به همراه روزنامه کثیر الانتشار انتخاب خواهند شد. علاوه براین، اعضای هیئت مدیره سال جاری در این روز به طور همزمان تعیین می‌شوند. در پایان نیز حق حضور اعضای غیرموظف و پاداش هیئت مدیره تعیین می‌گردد.

باتوجه به محدودیت کرونایی و ابلاغیه ستاد ملی بیماری کرونا، حداکثر ۱۵ نفر امکان حضور فیزیکی دارند. در نتیجه سایر سهامداران می‌توانند از طریق نشانی www.aparat.com/chadormalu و سایت www.chadormalu.com رخدادهای مجمع را رصد نمایند.

در صورت تمایل برای حضور فیزیکی در مجمع سهامداران و نمایندگانشان بایستی حداکثر ۲ روز پیش از برگزاری مجمع، معرفینامه را به شماره ۸۸۶۵۰۲۹۹ به صورت نمابر ارسال کرده و در ساعت ۱۴ روز برگزاری اصل معرفی نامه و کارت ملی به همراه برگه ورود به مجمع ارائه نمایند.

  • منبع خبر : کدال