کانون بانک‌های خصوصی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ساعت کار بانک‌های عضو این کانون از ابتدای خردادماه بدون تغییر نسبت به اطلاعیه ۲۸ فروردین‌ماه، از ساعت هفت و 30 دقیقه تا 14 و 30 و در روزهای پنج‌شنبه تا ۱۳ خواهد بود.

به گزارش روند بورس امروز، کانون بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری خصوصی با صدور اطلاعیه‌ای یادآور شد: با توجه به پرسش‌هایی که ازسوی مراجع مختلف درباره ساعات کاری بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری خصوصی با این کانون مطرح شد، به استحضار می‌رساند ساعات کار بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری خصوصی عضو این کانون کماکان و تا اطلاع ثانوی برابر ساعات تعیین شده جدول مندرج در اطلاعیه‌ مورخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ است و در صورتی که تغییری در آن ایجاد شود، مراتب به استحضار خواهد رسید.

براین اساس ساعات کار کارکنان همه روزه از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه و پنجشنبه‌ها ساعت ۱۳ و پذیرش مشتریان نیز از ساعت ۸ تا ۱۴ و روزهای پنج‌شنبه تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه خواهد بود.

این کانون همچنین از مدیران واحدها خواسته است همچون گذشته تسهیلاتی از نظر زمانی برای بانوانی که دارای فرزندان خردسال هستند یا دوران بارداری را سپری می‌کنند یا کارکنانی که دارای بیماری‌های زمینه‌ای هستند مدنظر قرار دهند.