عضو هیئت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: ما نخستین بانکی هستیم که همه خدمات بانكی را در بستر موبايل بانك ارائه می‌دهیم از این رو نياز است همه كاركنان با صبوری مشكلات اپليكيشن‌ها را برطرف کنند.

به گزارش روند بورس امروز،نشست کارگروه هم‌اندیشی بانک قرص‌الحسنه مهر ایران با هدف بررسی راهکارهای جلب مشارکت بیشتر مردمی با حضور سلیمان توکلی و حسن تلیکانی اعضای هیئت مدیره بانک ضرق‌الحسنه مهر ایران، یوسف نجدی، مدیر امور استان‌ها، عون‌الله سلطانیان، مدیرشعب استان تهران و جمعی از رؤسای شعب این استان برگزار شد.

توکلی در این نشست گفت: تحقق رضایتمندی کامل مشتریان، مراجعان و متقاضیان از شاخص‌های اصل سنجش کارآمد است که مولفه‌های همچون سرعت، دقت و صحت در انجام امور ارباب رجوع، کیفیت کار انجام شده، نحوه رفتار با مردم و شفافیت و اطلاع‌رسانی مناسب موجبات آن را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به عملکرد سال ۹۸ شعب استان تهران اظهار کرد: برخود لازم می‌دانم مراتب تشکر و قدردانی را از همه همکاران گرانقدر شعب و ستاد بانک برای تلاش در افزایش و ارتقای رضایت ارباب رجوع و تحقق مشتری مداری ابراز کنم.

توکلی تصریح کرد: مشتریان این بانک از مظلوم‌ترین و نیازمندترین اقشار جامعه هستند و امیدوارم که این همت برای جلب حداکثری رضایت مشتریان در ارائه خدمات همچنان تداوم داشته باشد.

در ادامه، تلیکانی ضمن تشکر از همکاران استان تهران اظهار کرد: تامین منابع مالی پایدار به‌منظور تخصیص و اعطای بهینه تسهیلات به نیازمندان جامعه اهتمام ویژه همکاران را می‌طلبد و کارکنان در این راه نباید از هیچ تلاش و کوششی دریغ کنند.

وی با اشاره دستاوردهای بانک مهرایران در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات عنوان کرد: با اهتمام همکاران اقدام‌های شایسته‌ای در زمینه توسعه فناوری‌های بانکی و ابزارهای الکترونیکی برای تسهیل دسترسی مشتریان انجام شده است.

تلیکانی افزود: بانک مهر ایران نخستین بانکی است که همه خدمات بانکی را در بستر موبایل بانک ارائه می‌دهد و نیاز است همه کارکنان با صبوری همه مشکلات اپلیکیشن‌ها را برطرف کنند.

مدیر امور استان‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ضمن ارزیابی عملکرد شعب استان تهران اظهار کرد: به همت مدیران و کارکنان بانک، اقدام‌هایی شایسته برای ترقی و پیشرفت بانک انجام شده است که جای قدردانی دارد.

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک مهرایران