مرادیان، معاون روابط عمومی ذوب آهن اصفهان:مدیریت روابط عمومی ذوب آهن اصفهان علاوه بر رسالت و وظایف ساختاری، همیشه در تلاش است به نحوه مطلوب و با استفاده از ابزار ها و تکنیک های به روز ارتباطی ، فعالیت ها و دستاوردهای همکاران سختکوش را منعکس نماید.

به گزارش روند بورس امروز،هفتمین کنفرانس ملی حرفه ای گرایی در روابط عمومی، شنبه ۱۳ مهرماه، با حضور جمع کثیری از فعالین عرصه ارتباطات و روابط عمومی، در هتل المپیک تهران برگزار شد .در این کنفرانس از  مدیر روابط  عمومی ذوب آهن اصفهان به عنوان مدیر روابط عمومی منتخب با اهدا لوح تقدیر، تجلیل شد. مجید مرادیان معاون مدیر روابط عمومی این شرکت لوح مذکور را دریافت کرد.

مجید مرادیان، معاون روابط عمومی ذوب آهن اصفهان در حاشیه این کنفرانس فرمود، موفقیت ها را حاصل و نتیجه تلاش و همت همه کارکنان سخت کوش این مجتمع عظیم صنعتی دانست و گفت: با تأسیس این مجتمع بزرگ صنعتی در سال ۱۳۴۶، واحد روابط عمومی شرکت نیز فعالیت خود را به عنوان اولین روابط عمومی در صنعت کشور آغاز نمود و هم اکنون به عنوان یکی از ساختارمندترین روابط عمومی ها در کشور شناخته می شود که طی بیش از نیم قرن از زمان تاسیس، با تلاش و برنامه ریزی در عرصه های گوناگون، به موفقیت های بزرگی دست یافته است و سعی نموده خود را با تکنیک ها، تحولات ونیازهای روزهمگام سازد.

وی با بیان این که روابط عمومی، آیینه تمام نما و قلب تپنده هر سازمان  محسوب می شود و در حقیقت یکی از بنیادی ترین دانش ها ، مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و اساس دیگر علوم قرن حاضر است ،خاطر نشان کرد: در واقع امروز نمی توان كشور قدرتمندی را دید كه از نظر ارتباطات ضعیف باشد. تلاش در چنین جهانی بدون بهره مندی از روابط عمومی ممكن نیست و هر سازمان و شرکتی باید در كنار برنامه های خود، نگاهی ویژه به روابط عمومی داشته باشد .

وی تصریح نمود: باعث افتخار است که ذوب آهن اصفهان به عنوان یک بنگاه بزرگ اقتصادی- صنعتی و مادر صنعت فولاد کشور در عرصه های مختلفی همچون: مسئولیت های اجتماعی ، تولید، اشتغال زایی ، دانشگاهی بزرگ برای تربیت نیروی متخصص مورد نیازصنایع مختلف ، ایجاد و کمک به رشد و توسعه صنایع  و معادن کشور قدم های موثر و مهمی برداشته . بنا بر این روابط عمومی پویا و قوی، شایسته این بنگاه بزرگ اقتصادی و کارکنان تلاشگر و شریف آن است .

وی، نگاه واقع بینانه مدیریت عالی شرکت به جایگاه روابط عمومی را موجب پویایی بیشتراین مدیریت دانست و تاکید نمود: مدیریت روابط عمومی ذوب آهن با بهره گیری از این دیدگاه و همه استعدادهای شرکت و همچنین با همدلی و تلاش بی وفقه کارکنان خود توانسته در طی ادوار مختلف، دستاورد و افتخاراتی را کسب کند.

مرادیان معاون روابط عمومی شرکت با اشاره به اهمیت ،حساسیت و ظرافت خاص فعالیت های روابط عمومی، و همچنین انتظار و نگاه ویژه به آن  تاکید نمود: این حرفه با مشکلات و تنگناهایی همچون: استرس زایی روبه رو است که در هر شرایط و زمانی کارکنان روابط عمومی باید در همه عرصه های کاری حضور فعال داشته  و پاسخگو باشند  و از طرفی به عنوان نماینده سازمان باید در حفظ و پویایی هر چه بیشتر برند شرکت تلاش نمایند. وی افزود:  فایق آمدن بر مشکلات و ندیدن سختی ها دراین حرفه و مسؤلیت، فقط با عشق به کار و تعلق خاطر سازمانی میسر است که این دو مورد در بین کارکنان شرکت به خوبی نهادینه شده است. به قول شاعر: چون عشق حرم باشد سهل است بیابان ها.

معاون روابط عمومی شرکت با اذعان به تلاش این مدیریت  برای بهره گیری از دانش روز و برندسازی گفت: مدیریت روابط عمومی ذوب آهن اصفهان علاوه بر رسالت و وظایف ساختاری، همیشه در تلاش است به نحوه مطلوب و با استفاده از ابزار ها و تکنیک های به روز ارتباطی ، فعالیت ها و دستاوردهای همکاران سختکوش را منعکس نماید.

وی در پایان با قدردانی از دیدگاه ارزشمند مدیریت عالی و مدیر روابط عمومی شرکت، اظهار امیدواری نمود: با همدلی وتلاش بیشتر بتوانیم همچنان شاهد افتخار آفرینی در عرصه تولید و دستیابی به جایگاه واقعی خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان باشیم.