در بازه زمانی 4ماهه نخست امسال، با صدور قریب به 90هزار فقره بیمه‌نامه، حق بیمه‌ای به میزان بیش از یک هزار و 405میلیارد ریال تولید شده و تقریبا 104درصد از هدف شرکت محقق شده که این شاخص نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 49 درصد رشد را تجربه کرده است.

به گزارش روند بورس امروز، رئیس هیات مدیره بیمه سرمد در نشست هم‌اندیشی مدیران رفاهی بانک صادرات و مدیران بیمه سرمد در مشهد مقدس با اشاره به اینکه، این شرکت در جهت جلب رضایت حداکثری مجموعه بانک صادرات شامل کارکنان، بازنشستگان و مشتریان، تلاش مضاعفی در سال جاری به کار خواهد گرفت، از استقرار نمایندگان در شعب ممتاز بانک صادرات به منظور سهولت دسترسی مشتریان و تسریع در فرآیند امور بیمه‌ای آنان، خبر داد.

مجتبی کاتب، با بیان اینکه بیمه سرمد در جهت حفظ منافع سهامداران، گام برمی‌دارد، رشد ۱۲۱درصدی قیمت هر سهم این شرکت را از ابتدای سال جاری تاکنون در بازار فرابورس، مورد توجه قرار داد و افزود: قیمت هر سهم بیمه سرمد به بیش از ٤ هزار ریال رسیده است که نشان از اعتماد بیمه‌گذاران به مجموعه جوان این شرکت دارد.

مدیرعامل بیمه سرمد نیز در این نشست هم‌اندیشی، به کسب دستاوردهای این شرکت در سال ۹۷ و ۴ماهه نخست سال جاری اشاره کرد و گفت: در بازه زمانی ۴ماهه نخست امسال، با صدور قریب به ۹۰هزار فقره بیمه‌نامه، حق بیمه‌ای به میزان بیش از یک هزار و ۴۰۵میلیارد ریال تولید شده و تقریبا ۱۰۴درصد از هدف شرکت محقق شده که این شاخص نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۴۹ درصد رشد را تجربه کرده است.

مهدی مهدوی، سهم ۲۱درصدی بیمه های زندگی و سهم پایین ۲۲درصدی رشته درمان از کل پرتفوی تولیدی را در این مدت، مورد توجه قرار داد و افزود: تحقق این مهم، حاکی از سیاست‌های شرکت در جهت اعمال مدیریت صحیح ریسک و حفظ ترکیب متناسب پرتفوی است.

وی، با بیان اینکه، بیمه سرمد در ۴ماهه نخست امسال، با وجود بلایای طبیعی حادث‌شده در سال جاری و سال گذشته، در اکثر رشته‌های مختلف، شاهد کاهش نسبت خسارت بوده که در طول فعالیت ۶ساله شرکت، بی‌سابقه بوده است، تصریح کرد: کاهش ۲۱درصدی نسبت خسارت در رشته آتش‌سوزی، کاهش ۱۳درصدی در رشته حوادث (گروهی و انفرادی)، کاهش ۱۰ درصدی در باربری و بیمه‌های خاص، کاهش ۷درصدی در مسئولیت، کاهش ۴درصدی در مهندسی و انرژی و کاهش ۳درصدی در بیمه‌های درمان، گواهی بر این ادعاست.

رئیس اداره کل رفاه بانک صادرات نیز در این مراسم، افزایش سطح کیفی خدمات‌رسانی بیمه سرمد به مجموعه بانک صادرات را مثبت ارزیابی کرد و افزود: هم‌افزایی در جهت توسعه همکاری‌های مشترک بانک-بیمه از طریق همفکری و گسترش تعاملات فی‌مابین، یکی از رویکردهای مهم این مجموعه در سال جاری خواهد بود.

امیرمهدی امینیان، نگاه حمایتی بانک صادرات نسبت به بیمه سرمد را مورد توجه قرار داد و گفت: بانک صادرات از طریق بیمه سرمد به بسیاری از مطالبات کارکنان خود پاسخ داده و با توجه به افتتاح شعب این شرکت در سراسر کشور، ظرفیت واگذاری امور بیمه‌ای خود را در این شرکت افزایش خواهد داد.

بر اساس این گزارش، حاتمی مدیر شعب بانک صادرات استان خراسان رضوی، مجید حبیبی معاون فنی بیمه‌های اموال، امید گودرزی سرپرست معاونت فنی بیمه‌های اشخاص، داود جعفری مدیر بیمه های درمان و جمشید خاتمی مدیر استان خراسان رضوی بیمه سرمد نیز در این مراسم، به ایراد سخنرانی پرداختند.

منبع:

روابط عمومی بیمه سرمد