آخرین اخبار بانک رفاه کارگران

اعلام لیست اسامی بانک‌ ها برای پذیره نویسی EFT 10 اردیبهشت 1399
اعلام لیست اسامی بانک‌ ها برای پذیره نویسی EFT

بانک های قرض الحسنه مهر ایران، ملی، سپه، مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران، ملت، تجارت و صادرات، به عنوان بانك هاي منتخب از تاريخ ۱۴ لغايت ۳۱ ارديبهشت ماه، آماده پذيره نويسي متقاضيان خريداري واحد هاي سرمايه گذاري صندوق سرمايه گذاري قابل معامله (ETF) هستند.

سامانه معین بانک رفاه در راستای مدیریت عملیات بانکی 08 آبان 1398
سامانه معین بانک رفاه در راستای مدیریت عملیات بانکی

بانک رفاه کارگران با راه اندازی سامانه ای به نام معین، امکان مدیریت عملیات یکپارچه نظارت بر حساب های مالی برای مشتریان حقوقی فراهم آورده است.

بانک رفاه به مشتری مداری می‌اندیشد 27 شهریور 1398
بانک رفاه به مشتری مداری می‌اندیشد

اعتبار بزرگ بانک رفاه کارگران، سازمان بزرگ تأمین اجتماعی است، سازمانی که به صورت مستقیم چهل و دو میلیون کارگر زحمتکش، بازنشسته و مستمری بگیر سهامدار آن هستند. سهامدارانی که اعتباری افزون بر سایر بانک‌ها را شامل می‌شود.

تجلیل از بانک رفاه در مراسم بدرقه کاروان طلایه داران رونق تولید 09 تیر 1398
تجلیل از بانک رفاه در مراسم بدرقه کاروان طلایه داران رونق تولید

در آئین بدرقه از کاروان طلایه داران رونق تولید که با حضور دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، از بانک رفاه به عنوان بانک اجتماعی حامی ورزش کارگری تجلیل به عمل آمد.

وام گازسوز کردن خودرو برای همه 01 تیر 1398
وام گازسوز کردن خودرو برای همه

چندی پیش طرح اختصاص وام ۵/ ۲‌میلیون تومانی برای دوگانه‌سوز کردن خودروها به ۲میلیون متقاضی تصویب شد اما پس از رایزنی‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، اکنون شرایطی فراهم شده که این وام به تمام متقاضیان اختصاص یابد و هیچ‌گونه محدودیتی برای اخذ این وام وجود نخواهد داشت.

حمایت بانک از ایده های نوین و کسب و کار های بانکی 29 خرداد 1398
حمایت بانک از ایده های نوین و کسب و کار های بانکی

در این شرایط ساختار صنعتی جوابگوی نیاز های عدیده مشتریان نیست و باید مدل های کسب و کار نوین را اتخاذ کرد. بانک رفاه در این زمینه درصدد استقرار بانکداری جامع است که بتواند براساس آن خدمات، محصولات و راه حل برای مشتریان ارائه کند.

رفاه شهر ابتکار جالب بانک رفاه در بستر بانکداری دیجیتال 19 خرداد 1398
رفاه شهر ابتکار جالب بانک رفاه در بستر بانکداری دیجیتال

بانکداری مبتنی بر شبکه های اجتماعی ابزاری برای تحقق اهداف بانکداری اسلامی به شمار می رود. علت اینکه بانکهای اسلامی با مبانی تئوریک بانکداری اسلامی فاصله گرفتهاند، عدم دسترسی بانکها به اطلاعات مشتری و عدمدسترسی مشتریان به اطلاعات بانکهاست. همیشه اطلاعات درون بانک مانند جعبه سیاه برای مشتری است کما اینکه بسیار رایج و مرسوم است که مشتری دو دفتر داشته باشد؛ یکی برای بانک و یکی برای خودش، یعنی اطلاعاتش را همیشه نسبت به بانک مخفی کرده است.

گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه در فروردین ماه ۹۸ اعلام شد 18 اردیبهشت 1398
گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه در فروردین ماه ۹۸ اعلام شد

گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه در فروردین ماه سالجاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی و قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه اعلام شد.

جشنواره بزرگ قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران 07 اسفند 1397
جشنواره بزرگ قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران

جشنواره بزرگ قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران در سال 1397 سی و سومین جشنواره بزرگ حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران با جوایز ویژه آغاز شد.

گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه اعلام شد 13 بهمن 1397
گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه اعلام شد

گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی و قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه اعلام شد.

بانک های طراز اول دنیا از یک حوزه نظارتی قدرتمند بهره می برند 03 بهمن 1397
بانک های طراز اول دنیا از یک حوزه نظارتی قدرتمند بهره می برند

دولت ها برای اجرای برنامه های کلان خود نیازمند نظام بانکی با ثبات، دارای ساختار مالی قدرتمند و پایدار هستند؛ این عوامل هم در نظام بانکی با وجود استقرار یک نظام نظارتی پویا، فعال و دانش محور محقق می شود.