با توجه به برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های انجام شده پیش‌بینی می‌شود ارزش سهام به ۷۰۰ تا ٨٠٠ تومان افزایش یابد.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی عنوان کرد: دولت تدبیر و امید فروش تولیدات شرکت هپکو را تضمین می‌کند و حتی یک محصول هم روی دست هپکو باقی نمی‌ماند.

استاندار مرکزی با بیان اینکه پیگیری‌های بسیاری از سوی مدیریت ارشد استان با سازمان خصوصی‌سازی بر سر هپکو انجام شد، بیان کرد: با وجود این، این سازمان تلاش‌های بسیاری در راستای احیای هپکو انجام داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود برنامه محوری مدیریت جدید هپکو را نیز دلیل مهمی در راستای آغاز به کار هپکو دانست و گفت: شرکت هپکو حقوق سه ماه گذشته کارکنان را از جیب خود و بدون وابستگی به تسهیلات بانکی پرداخت کرده است و این یعنی هپکو دست در جیب خود دارد و امید است که بدهی‌های بانکی نیز پرداخت شود.

مدیرعامل شرکت هپکو اراک عنوان کرد:افزایش ۷٠٠ درصدی ارزش سهام هپکو/ رشد دو برابری سهام پیش بینی می‌شود

مدیرعامل شرکت هپکو افزایش ۷۰۰درصدی ارزش سهام شرکت طی ٤ ماه اخیر از ٥٤ تومان به ٤٠٤ تومان را از جمله اقدامات انجام شده عنوان کرد و افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های انجام شده پیش‌بینی می‌شود ارزش سهام به ۷۰۰ تا ٨٠٠ تومان افزایش یابد.

مدیرعامل هپکو در جهت رفع مشکلات پرداخت معوقه بازنشستگان و همچنین رفع مسدودی حساب‌های ارزی و ریالی و رفع توقیف اموال منقول و غیر منقول اقداماتی و حل و فصل قراردادها و تعهدات پرداخت حقوق معوق کارکنان تا آخر آبان‌ماه اقداماتی انجام شد.

٣١ میلیارد تومان از تسهیلات ٩٠ میلیارد تومانی از بانک ملی و مصوبه تنفس به مدت یک‌سال برای موسسات مالی و اعتباری اخذ شد.

بخشی از بدهی های اشخاص حقیقی و حقوقی پرداخت شد ،همچنین مطالبات سازمان تامین اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی و بخشی از مطالبات قراردادهای نیمه تمام و بلاتکلیف،تعیین تکلیف شد.

افزایش سرمایه و خروج از زیان با تجدید ارزیابی از محل دارایی‌ها را از جمله عملکرد مدیریت جدید از تیرماه ٩٧ بوده و  همچنین صادقیان از رونمایی محصول جدید هپکو در نمایشگاه ماشین‌آلات راه‌سازی و معدنی اراک در روز سیزدهم آذر خبر داد.