شرکت های فولاد مبارکه اصفهان،چادرملو،آلومینیوم ایران و ملی صنایع مس ایران در بورس کالا عرضه داشتند.

به گزارش روند بورس امروز،فولاد مبارکه اصفهان امروز ۱۰۱,۰۹۰ تن ورق گرم B با قیمت پایه ۴۱,۴۵۶ ‌ریال( ۰٫۹ درصد بیشتر از پایه قبلی) عرضه کرد که با میانگین قیمت ۴۹,۹۶۰ ‌ریال(۲۰٫۵ درصد بالاتر از پایه و ۰٫۴۶ درصد بیشتر از میانگین معامله قبلی) معامله شد.فولاد مبارکه اصفهان همچنین امروز ورق گرم C به حجم ۱۲,۸۷۰ تن با قیمت پایه ۴۱,۴۵۶ ریال (۰٫۹ درصد بیشتر از پایه قبلی) عرضه کرد که با میانگین قیمت ۴۹,۷۰۱ ریال(۱۹٫۸۸ درصد بالاتر از پایه و۰٫۳ درصد کمتر از میانگین معامله قبلی) معامله گردید.

شرکت صنعتی و معدنی چادر ملو امروز ۱۰۰۰۰ تن شمش بلوم با قیمت پایه ۳۲,۶۹۴ ریال(۳٫۸۶ درصد بیشتر از پایه قبلی) در بورس کالا عرضه کرد که با میانگین قیمت ۳۵,۴۷۹ ریال(۸٫۵ درصد بالاتر از پایه و ۳٫۳۶ درصد بیشتر از میانگین معامله قبلی) معامله شد.

شرکت ملی صنایع مس ایران، امروز ۱۰۰۰ تن مس مفتول با قیمت پایه ۶۷۴,۱۱۳ ‌ریال (۳٫۳۶ درصد کمتر از پایه قبلی) عرضه کرد که ۶۰ تن به قیمت پایه معامله گردید.

آلومینیوم ایران، امروز شمش ۱۰۰۰p-99.8 با حجم ۱۵۰۰ تن با قیمت پایه ۲۱۹,۴۱۱ ریال (برابر با پایه قبلی)به ازای هر کیلو در بورس کالا عرضه کرد،که با میانگین قیمت ۲۱۹,۷۵۱ ریال(تقریبا برابر با پایه و قیمت معامله قبلی) معامله گردید.