در بحث مقابله با کرونا در کشور پیشتاز هستیم 30 مارس 2020

علیدادی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر؛
در بحث مقابله با کرونا در کشور پیشتاز هستیم

همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور طی یکی دو ماه گذشته، صحبت‌هایی مبنی بر عدم تعطیلی معادن و شرکت‌های معدنی و صنعتی در کشور و در شهرهای مختلف مطرح گردید. در شهرستان سیرجان نیز به واسطه فعالیت شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر و فعالیت بخش اعظمی از مردم در این شرکت‌ها و معادن، صحبت‌هایی نسبت به عدم تعطیلی مراکز معدنی و صنعتی از سوی مردم مطرح گردیده است و خواهان تعطیلی آن شده‌اند.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر - آخرین اخبار
اعلام آمادگی شرکت های چادرملو، ملی مس و گل گهر در تامین ماشین آلات 16 فوریه 2020

اعلام آمادگی شرکت های چادرملو، ملی مس و گل گهر در تامین ماشین آلات

عباس نعیمی در نشست هم اندیشی "طرح تامین ماشین آلات و تجهیزات معدن و صنایع معدنی" که با حضور نمایندگان سه شرکت گل گهر، ملی مس و چادرملو برگزار شد، افزود: در این طرح نیازهای پیمانکاران بزرگ معادن توسط ایمیدرو مورد پایش قرار می گیرد.

تولید کنسانتره آهن شرکت های بزرگ ۳ درصد رشد کرد 15 فوریه 2020

تولید کنسانتره آهن شرکت های بزرگ ۳ درصد رشد کرد

تولیدکنندگان بزرگ سنگ آهن کشور از ابتدای فروردین تا پایان دی، 39 میلیون و 341 هزار و 873 تن کنسانتره سنگ آهن تولید کردند. میزان تولید مدت مشابه سال گذشته، 38 میلیون و 162 هزار و 114 تن بود.

دریافت نشان ملی حاتم توسط گل گهر 09 فوریه 2020

دریافت نشان ملی حاتم توسط گل گهر

دومين جشنواره ملى حاتم در راستاى تمركز بر محور ارزيابى، نقش، جايگاه و توانمندى‌ هاى بالقوه و بالفعل سازمان‌هاى ملى و بنگاه‌هاى اقتصادى در افزايش توليد ناخالص داخلى با حضور شركت‌های بزرگ معدنی و صنعتی کشور برگزار شد.

ایمیدرو از استخراج ۴۹ میلیون تن سنگ آهن خبر داد 01 فوریه 2020

ایمیدرو از استخراج ۴۹ میلیون تن سنگ آهن خبر داد

گزارش های اعلامی سازمان ایمیدرو حاکی است که از مهمترین دلایل رشد ظرفیت تولید گندله و کنسانتره سنگ آهن، افتتاح طرح های بزرگ در ناحیه معدنی گل گهر( کرمان) و سنگان ( خراسان رضوی) است.

«کگل» در ۱۰ ماهه امسال ۲۲٫۷ میلیون تن تولید کرد 01 فوریه 2020

«کگل» در ۱۰ ماهه امسال ۲۲٫۷ میلیون تن تولید کرد

 بر پایه آمارهای منتشره سامانه کدال در این مدت ۱۲ میلیون و ۶ هزار و ۹۳۲ تن کنسانتره سنگ آهن و ۶۰۵ هزار و ۸۷۲ تن کنسانتره سنگ آهن صادراتی در گل گهر تولید شد.

دریافت تندیس جشنواره حاتم توسط ۱۷ شرکت در بخش معدن 28 ژانویه 2020

دریافت تندیس جشنواره حاتم توسط ۱۷ شرکت در بخش معدن

دومین جشنواره ملی حمایت از تولید ملی (حاتم) با مشارکت کامل بخش خصوصی و دولتی و سایر ارکان نظام با محوریت بررسی توانمندی های بالقوه و بالفعل صنعت و اقتصاد کشور برگزار شد

«کگل» در انتظار تأیید افزایش سرمایه 26 ژانویه 2020

«کگل» در انتظار تأیید افزایش سرمایه

ملارحمان گفت: افزایش 52,000 میلیارد ریالی سرمایه پس از تأیید سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی صورت خواهد گرفت.

گل گهر در سود و درآمد با رشد روبرو شد 22 ژانویه 2020

گل گهر در سود و درآمد با رشد روبرو شد

تا پایان آذر ماه 98 هر سهم این شرکت در بازار بورس سود 754 ریال را به ثبت رسانده است. این رقم با احتساب افزایش سرمایه 33درصدی، 31درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد یافته است.

ارزش سهام ۲۸۰ هزار میلیارد تومانی شرکت های بزرگ در بورس 21 ژانویه 2020

ارزش سهام ۲۸۰ هزار میلیارد تومانی شرکت های بزرگ در بورس

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و عدم توانایی بانک ها در تامین مالی، رویکرد تامین نیازهای شرکت ها از محل سرمایه خودشان، رویکردی درست است.

دریافت گواهینامه نظام مدیریت کیفیت توسط «کگل» 21 ژانویه 2020

دریافت گواهینامه نظام مدیریت کیفیت توسط «کگل»

صدور گواهینامه نظام مدیریت کیفیت ISO 9001-2015 ، به همراه توسعه دامنه آن در سطح کل شرکت با استمرار کوشش همه همكاران در شرکت به ثمر نشست.