پروژه تولید ١٠ میلیون تن فولاد در فولادمبارکه 10 دسامبر 2019

پروژه تولید ١٠ میلیون تن فولاد در فولادمبارکه

عظیمیان گفت:ما به دنبال فعالیت های تکنولوژیک هستیم و قطعا بخش متالورژی و ریخته گری برای تولید محصولات جدید و یا با کیفیت بسیار ضروری است

مجتمع فولاد مبارکه اصفهان - آخرین اخبار
حمایت دستگاه قضایی از صنعت فولاد 07 دسامبر 2019

حمایت دستگاه قضایی از صنعت فولاد

بنای دستگاه قضایی در حوزه مسائل اقتصادی و صنعتی، به‌ویژه صنعت این است که به کمک دولت بیاید. به همه رئیسان دادگستری تاکید کرده‌ایم که امروز در موضوع اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی، دستگاه قضا باید برای کمک به حوزه کار و تولید و به‌ طور کلی اقتصاد کشور هرکاری می‌تواند انجام دهد.

لزوم اجرای نورد گرم ۲ در فولاد مبارکه 07 دسامبر 2019

لزوم اجرای نورد گرم ۲ در فولاد مبارکه

کمیتۀ کنترل شرکت‌ها در ایمیدرو تشکیل شده است تا از موازی‌کاری جلوگیری شود و زنجیرۀ ارزش فولاد کشور به‌صورت متوازن رشد کند. این امر باعث می‌شود درحالی‌که فولادسازهای کشور با کمبود مواد اولیه مواجه‌اند، کارخانه‌های گندله‌سازی اقدام به ایجاد کارخانۀ فولادسازی نکنند.

حمایت ایمیدرو ار طرح نورد گرم ۲ فولادمبارکه 04 دسامبر 2019

حمایت ایمیدرو ار طرح نورد گرم ۲ فولادمبارکه

رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: با توجه به اقدامات فولاد مبارکه در تولید دانش بومی، این شرکت می تواند به صورت پایلوت اقدام به برگزاری نمایشگاه در استان اصفهان کند.

افزایش سرمایه ۶۱ درصدی فولاد مبارکه 04 دسامبر 2019

افزایش سرمایه ۶۱ درصدی فولاد مبارکه

سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز افزایش سرمایه ۶١ درصدی شرکت فولاد مبارکه اصفهان از محل سود انباشته را صادر نمود.

افزایش ۴٫۵ میلیون تنی به ظرفیت نورد کشور 04 دسامبر 2019

افزایش ۴٫۵ میلیون تنی به ظرفیت نورد کشور

عظیمیان گفت: فولاد مبارکه طی 30 سال گذشته همواره روند افزایش ظرفیت، افزایش تولید و افزایش کیفیت را طی کرده است. پروژه نورد۲ مبارکه عظیمیان از اواخر سال گذشته مطرح شد و برای شرکت فولاد مبارکه بسیار ضروری است. با اجرای این پروژه ۴٫۵ میلیون تن به ظرفیت نورد کشور اضافه می کند.

بومی‌سازی در کشور ما به سمت قطعه سازی رفته است 04 دسامبر 2019

بومی‌سازی در کشور ما به سمت قطعه سازی رفته است

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه: در شرکت فولاد مبارکه بومی سازی با قطعات ریز شروع شد، اما امروزه به چنان پیشرفتی در این زمینه رسیده ایم که مهندس عظیمیان راهبرد جدیدی را در این عرصه با عنوان تکنولوژ شدن مطرح کرده است. 

نمایندگان مجلس از نورد گرم ۲ حمایت کردند 03 دسامبر 2019

نمایندگان مجلس از نورد گرم ۲ حمایت کردند

نماینده مردم شهرستان نجف آباد:شرکت فولاد مبارکه یک شرکت ملی و فرا استانی است، تکمیل طرح شهید خرازی و راه اندازی خط نورد گرم شماره ۲ به دلیل تولید محصولات جدید و خودکفایی کشور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

عرضه های فولاد در بورس کالا 02 دسامبر 2019

عرضه های فولاد در بورس کالا

فولاد مبارکه امروز 11 آذر 98در بورس کالا به عرضه پرداختند.

تامین نیازهای صنایع وابسته در فولاد مبارکه 02 دسامبر 2019

تامین نیازهای صنایع وابسته در فولاد مبارکه

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تکمیل نورد گرم 2، علاوه بر بی‌نیازی کشور به ورق‌های جدید و جلوگیری از خروج ارز از کشور، موجب خواهد شد ظرفیت سه میلیون تنی معطل تولید میان خط  فولاد مبارکه نیز کامل و به محصول نهایی تبدیل شود.

ظرفیت سه میلیون تنی در خط فولاد مبارکه 01 دسامبر 2019

ظرفیت سه میلیون تنی در خط فولاد مبارکه

مدیرعامل ایمیدرو گفت: تکمیل نورد گرم 2 ، علاوه بر بی نیازی کشور به ورق های جدید و جلوگیری از خروج ارز از کشور، موجب خواهد شد ظرفیت  سه میلیون تنی معطل تولید در میان خط  فولادمبارکه نیز کامل و به محصول نهایی تبدیل شود.