تقویت زیرساخت‌های بانکداری الکترونیک در بانک صادرات 11 دسامبر 2019

تقویت زیرساخت‌های بانکداری الکترونیک در بانک صادرات

تمامی کسب و کارهای درخواست‌دهنده درگاه پرداخت اینترنتی (شامل فروشگاه‌های اینترنتی فاقد درگاه پرداخت اینترنتی یا دارای درگاه پرداخت اینترنتی متصل به حساب سایر بانک‌ها) می‌توانند درخواست ثبت درگاه پرداخت متصل به حساب‌های بانک صادرات را انتخاب و ارسال کنند.

بانک صادرات ایران - آخرین اخبار
پرداخت سود سهام «سیمان‌خزر» در شعب بانک صادرات 09 دسامبر 2019

پرداخت سود سهام «سیمان‌خزر» در شعب بانک صادرات

بانک صادرات ایران از سهامداران حقیقی شرکت «سیمان خزر» خواسته است از ابتدای روز کاری چهار‌شنبه 13 آذر‌ماه ١٣٩٨ به مدت یک‌سال با مراجعه حضوری به شعب این بانک نسبت به دریافت نقدی سود سهام خود یا واریز آن به حساب‌های سپهری خود اقدام کنند.

طرح جایزه ۲۰۰ میلیون ریالی در اپلیکیشن «صاپ» 08 دسامبر 2019

طرح جایزه ۲۰۰ میلیون ریالی در اپلیکیشن «صاپ»

در طرح «همراهی» که در سه دوره سه ماهه از ابتدای آذرماه سال‌جاری تا پایان مرداد ماه سال ٩٩ اجرا می‌شود، ٢٠٤ کاربر (هر دوره ٦٨ نفر به مناسبت شصت و هشتمین سال تاسیس بانک صادرات ایران) دارای رتبه برتر بر اساس مجموع امتیازات کسب شده، بدون قرعه‌کشی از پنج تا ٢٠٠ میلیون ریال دریافت خواهند کرد.

دریافت رمز پویا فقط از منابع معتبر 04 دسامبر 2019

دریافت رمز پویا فقط از منابع معتبر

بانک صادرات ایران از مشتریان و دارندگان کارت‌های این بانک درخواست کرد تا برای دریافت رمز پویا (یکبار مصرف) از رمزساز «ریما» از طریق سایت رسمی بانک یا اپلیکیشن «صاپ» استفاده کنند ضمن اینکه در آینده نزدیک کد دستوری USSD برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف برای دارندگان تلفن‌های همراه نیز توسط این بانک ارائه خواهد شد.

دریافت رمز پویا تا اول دی ماه در بانک صادرات 02 دسامبر 2019

دریافت رمز پویا تا اول دی ماه در بانک صادرات

دارندگان کارت‌های بانک صادرات ایران می‌توانند با دریافت رمز پویا (یکبار مصرف) از طریق نرم‌افزار «ریما» با مراجعه به سایت بانک صادرات ایران یا اپلیکیشن «صاپ»، تراکنش‌های پولی خود را در بستری امن انجام دهند.

کاهش ۶ درصدی مطالبات بانک صادرات 01 دسامبر 2019

کاهش ۶ درصدی مطالبات بانک صادرات

صدیق گفت: بر اساس سیاست‌ها و خط‌مشی اتخاذشده و با اصلاحات مالی صورت‌گرفته، بانک صادرات ایران توانسته است در صورت‌های مالی مقطعی سال‌جاری به سوددهی رسیده و امیدواریم تا پایان سال این روند تثبیت و از میزان زیان انباشته بانک کاسته شود.

اجرائی شدن ارائه خدمات مالی بانک صادرات به اعضای اتاق بازرگانی تهران 24 نوامبر 2019

اجرائی شدن ارائه خدمات مالی بانک صادرات به اعضای اتاق بازرگانی تهران

غلامحسین ملک‌لو، مشاور امور بانکی اتاق بازرگانی تهران، ضمن اعلام خبر اجرایی شدن تفاهم‌نامه اتاق تهران و بانک صادرات ایران، بیان کرد که اعضای واجد شرایط اتاق تهران می‌توانند با مراجعه به شعب بانک صادرات از تسهیلات دیده شده در این تفاهم‌نامه بهره‌مند شوند.

دریافت نقدی سود سهام بیمه سرمد در شعب بانک صادرات ایران 23 نوامبر 2019

دریافت نقدی سود سهام بیمه سرمد در شعب بانک صادرات ایران

سهامداران حقيقي و حقوقی شرکت «بیمه سرمد» با نماد «وسرمد» به منظور دریافت سود سهام سال مالی منتهی به ٢٩ اسفندماه ١٣٩٧ به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه نمایند.

«تکنولوژی‌زدگی» یکی از مشکلات بانک‌داری دیجیتال 23 نوامبر 2019

«تکنولوژی‌زدگی» یکی از مشکلات بانک‌داری دیجیتال

مدیرامور فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران سیدجعفر صدری در پنل تخصصی پنجمین دوره «نمایشگاه ایران پرداخت» که با عنوان «نقشه راه بانکداری دیجیتال» برگزار گردید، لزوم دوری از تکنولوژی‌زدگی‌ در حوزه توسعه بانکداری الکترونیک و دیجیتال را مورد اشاره قرار داد و ضمن بیان این پرسش که چرا در اجرای برخی از فناوری‌های نوین بانکی به عملکرد صحیح و استاندارد جهانی نرسیده‌ایم، اضافه کرد: در استقرار بانکداری دیجیتال به ویژه در بانک‌های بزرگ نباید دچار معضل تکنولوژی‌زدگی شویم.

بانک صادرات ایران یکی از سه شرکت با بیشترین حجم معامله در بورس 23 نوامبر 2019

بانک صادرات ایران یکی از سه شرکت با بیشترین حجم معامله در بورس

مدیرعامل بورس اوراق بهادار، علی صحرایی، در نشست خبری در جمع خبرنگاران افزود: شرکت‌های بانک تجارت، بانک صادرات ایران و سایپا بیشترین حجم معاملات را در سال 98 به ثبت رسانده‌اند و این در حالی است که 135 نماد در بازار اول و 136 نماد در بازاردوم بورس در حال معامله هستند.

بهره‌مندی خبرنگاران حوزه کتاب از تسهیلات بانک صادرات ایران 23 نوامبر 2019

بهره‌مندی خبرنگاران حوزه کتاب از تسهیلات بانک صادرات ایران

مدیرعامل موسسه خانه‌کتاب و دبیر بیست‌و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی در اختتامیه هجدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه از یک توافق با بانک صادرات ایران خبر داد که به دنبال آن به خبرنگاران حوزه کتاب تسهیلاتی پرداخت می‌گردد.